Promote a Blog | Blog Directory | Content Marketing | Analytics | Blog | FAQ |

Explore » Blog Directory of Selected Blogs
Connect » Authentic Blogger Community
Discover » Featured Blogs and Topics

Створення планів-конспекті

Знайшла платформу, де можна створювати плани-конспекти уроків та планування он-лайн: read more »

Топ 10 найцікавіших конкурсÑ

Вітаю всіх відвідувачів мого блогу! Щиро вітаю всіх з прийдешніми новорічними святами! І пропоную топ 10 найцікавіших конкурсів до новорічного свята для учнів 5- 11 класів.Передивившись доволі багато сайтів, відібрала для вас найцікавіші, на мою думку, конкурси для проведення Ð½Ð¾Ð²Ð¾Ñ read more »

МУЗИЧНЕ НОВОРІЧНЕ відео-ВІÐ

content discovered on Monday, December 25, 2017 in

ВІТАЮ ЩИРО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ТА ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ РОКОМ!!! read more »

Вітання молодших школярів Ð

Вітання школярів з днем Святого Миколая продовжується. У п'ятницю Ельфики роздавали листівки для побажань, а 18 грудня, напередодні самого свята, до дітлахів початкової школи завітав сам святий Миколай. Скільки радощів було! Читайте Ñ– дивіться святковий репортаж! "18 грудня, напер read more »

Якби всі уроки були такими!

Якби всі уроки були такими, як уроки патріотичного виховання, не хотілося б, мабуть, Ñ– школу закінчувати. Вчилися б собі й вчилися! Що не кажіть, а наочні уроки, коли ти можеш помацати, понюхати, застосувати те, чим тебе вчать користуватися – річ дуже корисна. Сьогодні, 20 грудня, ми read more »

Всеукраїнський онлайн-урок

Всеукраїнський онлайн-урок місцевого самоврядування 19 грудня відбувся Всеукраїнськиї урок місцевого самоврядування у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні». Активна молодь повинна вчитися налагоджувати своє життя у рідних містах Ñ– Ð read more »

Новорічний сценарій для 9-11

І знову привіт Вам, мої любі! Новий рік вже не за горами. З цієї нагоди я народила 2 сценарії до нового року. Де Ñ– як скачати сценарій для святкування Нового року в 9-11 класах "Новорічний ЄвроМайданс", я пояснила в попередній статті. ЧИТАТИ СТАТТЮА тепер пропоную на Ваш "одобрямс" другРread more »

Цікаві ідеї для святкуваннÑ

Отже, святковий марафон стартував. У минулій статті я поділилася ідеєю, яку підказала моя подруга Тетяна, щодо святкування дня святого Миколая. Від учора ми розпочали підготовку. Таємним темним вечором 14 грудня бригада дуже таємних декораторів перетворила звичайну шкільну стін read more »

15 наглядных доказательств Ñ

content discovered on Friday, December 15, 2017 in

Удивительно, как всего одна деталь на лице способна изменить весь образ. И это борода. Она добавляет мужчине брутальности, сексуальности и даже загадочности.Джейк Джилленхол Вигго Мортенсен Бен Аффлек Брэдли Купер Пирс Броснан Хью Джекман Мел Гибсон Леонардо ДиКаприо Робер read more »

Новорічні ідеї для шкільниÑ

content discovered on Saturday, December 9, 2017 in стенд бажань

Новорічні ідеї для шкільних свят. Святий Миколай, бажання здійсняй! Свято наближається! Йде Святий Миколай! Спробуємо втілити в життя ідею моєї колеги Тетяни, яка дуже хвалила свою розробку Ñ– казала, що вона ввійшла в традицію школи. А ще стверджувала, що загадані на Стенді Бажань read more »

Тренінг з права - "Як сім'я зÐ

content discovered on Wednesday, December 6, 2017 in

Вважається, що діти добре знають свої права, але на практиці виявляється, що вони не завжди розуміють Ñ–Ñ… правильно та що з ними робити. Спеціально до тижня Правових знань для учнів нашої школи було проведено низку виховних заходів та тренінгів про права дитини. 5 грудня педагог-о read more »

Слідами українського філос

Благословенні ви, сліди мандрівника Сковороди! 24 листопада 2017 року театральний гурток нашої школи «Дитячі перли» під керівництвом Диченко І. Ð’. представляла літературно-музичну композицію «Благословенні ви, сліди мандрівника Сковороди, не змиті вічності дощами» на обласному Ð read more »

Садівникам на замітку: як дÐ

Догляд за посадками Ñ– плодовими деревами на присадибній ділянці - одна з головних турбот садівників в період літнього сезону. І хоча плодові дерева не вимагають постійного догляду, як овочеві культури, але й Ñ– Ñ—Ñ… не варто залишати без уваги. Необхідно обробляти дерева від шкідниРread more »

Основні правила обрізки ябÐ

content discovered on Wednesday, November 22, 2017 in дерево, обрізка, яблоко

Щоб збільшити плодоносні властивості яблуні, Ñ—Ñ— потрібно періодично обрізати. Але потрібно знати за якими правилами краще обрізати яблуню, інакше Ñ—Ñ— можна сильно пошкодити. Крім того за допомогою обрізання можна надати своєму саду дуже красивий Ñ– естетичний вигляд.Необхідний Ñ– read more »

Захисти себе в мережі інтер

Захисти себе в мережі!Сучасне життя неможливе без інтернету. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Переваги використання інтернету очевидні.Але, як будь-яка складна інфраструктура, інтернет містить багато небезпек, нехтування якими мо read more »
COPYRIGHT NOTICE: BlogUpp does not claim ownership of any content distributed via this blog directory and its content marketing channels.
The authors of the blogs featured above are assumed to be the content owners. BlogUpp is a blog promotion and content marketing service. Learn more

Terms of Service | Privacy Policy | Copyright © 2017, BlogUpp (aka BlogUp)